Říjen 2011

Hlášení s týdením spožděním

30. října 2011 v 19:25 | Klaríís |  Moje Recenze
Všude jinde jsem už odkaz přidávala, jenom můj blog pořád zeje prázdnotou. Pro upřesnění: před týdnem a něco jsme byli společně se Sharrie na Within Temptation. Pokud by někdo měl zájem si přečíst report, nechť ať vášnivě kliká ZDE .
Ehm, no, asi další štěstí, že jsem si opět odnesla trsátko:).

Oli Sykes odsouzen za vraždu?

7. října 2011 v 14:56 | Klaríís |  Zaujalo mě...
Fanoušci anglické metalcorové kapely BRING ME THE HORIZON si mohou oddechnout, že se nejedná o pravého frontmana kapely, Oliho Sykese.
Je opravdu obdivuhodné, kam až může zajít lidská fantazie. Jistý dvacetiletý brit David Russel se na facebookových stránkách vydával za výše zmíněného zpěváka a vylákal takto na romantickou lesní procházku devatenáctiletou dívku (a pravděpodobně i fanynku BMTH), které na místě podřízl hrdlo a třikrát jí bodl. I přes četná zranění dívka přežila. "Když jsem se ráno probudil a viděl to ve zprávách, bylo to něco otřesného. Vím, že už se pár lidí za mě vydávalo, aby si z někoho vystřelili, což mi nikdy nebylo příjemné, ale tohle je skutečně strašné," komentoval celou aféru Sykes.

PS: jak někdo na Facebooku NMNL vtipně trefil, že vymýšlel titulek někdo z blesku :-D


Nightwish opět v ČR!

1. října 2011 v 10:46 | Klaríís |  Nightwish
Zpočátku se vám může zdát, že si propagační plakát nového turné NIGHTWISH spletli s plakátem na cirkus. Omyl, tohle je pouze další z výmyslů klávesisty kapely Tuomase Holopainena. Lépe řečeno, 30. dubna 2012 se připravte na pořádný cirkus v Tesla aréně, Nightwish budou prezentovat své nové album "Imaginearum"!