Červen 2011

Fotky a report ze Sonisphere 2011

21. června 2011 v 15:53 | Klaríís |  Moje Recenze
Tak a je totady - konečně jsem dala do slušné formy fotky a report na letošní Sonisphere Festival. Přečíst si jej můžete zde, kritikou nešetřete :).

Slipknot na Sonisphere 2011 - video

18. června 2011 v 12:33 | Klaríís |  Videa
(Z NMNL.cz)
Snad všechny fanoušky zajímalo, jak si americká partička SLIPKNOT vedla na svém včerejším, od úmrtí baskytaristy prvním vystoupení na řecké mutaci Sonisphere festivalu. Pánové opět oblékli nachově červené kombinézy, téměř takové, se kterými začínali a rozjeli to ve velkém stylu. Ostatně podívejte se sami.
V rámci nemožnosti spuštění videa na našich stránkách, klikněte prosím na následující odkaz: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KBH14VSa2TI


Smějeme se s Avenged Sevenfold Vol. 2

10. června 2011 v 15:16 | Klaríís |  Avenged Sevenfold
V počítači mám takových vtipně zformulovaných fotek A7X, že snad vyjde i třetí díl "Smějeme se s Avenged Sevenfold" :-D. Pro dnešek pro vás mám dalších pár kousků:)


Jako rána z čistého nebe!

8. června 2011 v 16:36 | Klaríís |  Metal Mix
Někde tam nahoře se na demnou smilovali, nebo je to jenom náhrada za pokažený loňský ročník Sonisphere festivalu, na kterém jsem nebyla? Nicméně stala se opravdu pozoruhodná věc dnes odpoledne, o kterou se zkráta s Vámi musím podělit. Psala mi kamarádka, jestli nechci jet na výše zmiňovaný Sonisphere (trošku pozdě tři dny před festivalem:-/). Každý v dnešní době šetří a já jsem si nedovolila vrazit dva tisíce do jednoho lístku na celý den. A právě mi ta kamarádka říkala, že jeden její známý prodává lístek za pouhých 700 (!!!). To už začínal můj mozek pracovat na všechny otáčky, zajistila jsem si odvoz (do Prahy pojedu stejně sama:-() a světe div se, v sobotu jedu shlédnout legendární IRON MAIDEN!!! A za nimi Korn a Cavalera Conspiracy, takže jsem jako v sedmém nebi:)). Jestli přežiju kotel, tak příští týden sem dám nějaké fotky a videa, pokud se mi podaří něco solidního nafotit. Toť vše.

Malá ochutnávka:)).

První kapely na Winter Masters Of Rock!

7. června 2011 v 17:28 | Klaríís |  Masters Of Rock

Pomalu, ale jistě se začíná odkrývat seznam účinkujících na Winter Masters Of Rock! Mezi prvními dvěma kapelami jsou potvrzení švédští
AMON AMARTH a američtí metalcoreisté AS I LAY DYING, kteří si u nás letos zahrají i na Brutal Assault. Spolu s o
známením byl zahájen i předprodej lístků. Vlezné vás příjde na 500 Kč. Takže já jedu:))

StoneSour na soundtracku Transformers III

4. června 2011 v 12:47 | Klaríís |  Stone Sour

Třetí pokračování veleúspěšného megafilmu Transformers III je naplánováno na konec června. O čtrnáct dní dřív vyjde jeho oficiální soundtrack, na kterém se také podílela americká hardrocková kapela StoneSour (Corey Taylor, James Root - SLIPKNOT). Mimojiné si na soundtracku můžete poslechnout klasicky LINKIN PARK nebo Serje Tankiana (SYSTEM OF A DOWN). Na navodění té správné atmosféry přidávám alespoň trailer:).
1. Iridescent - Linkin Park
2. Monster - Paramore
3. The Only Hope for Me Is You - My Chemical Romance
4. Faith (When I Let You Down) - Taking Back Sunday
5. The Bottom - Staind
6. Get Thru This - Art of Dying
7. All That You Are - The Goo Goo Dolls
8. Head Above Water - Theory of a Deadman
9. Set the World On Fire - Black Veil Brides
10. Awake and Alive (Rock Radio Mix) - Skillet
11. Just Got Paid - Mastodon
12. Many of Horror - Biffy Clyro
13. The Pessimist - Stone Sour
14. Goodbye - Gate 21 (Rock Remix) [feat. Tom Morello] - Serj Tankian