Duben 2011

Children Of Bodom - Praha 27.4.2011

28. dubna 2011 v 21:21 | Klaríís |  Children of Bodom
Mě to nedá, ale já se prostě musím pochlubit svými fotkami ze včerejšího koncertu z haly Folimanka :-D. Šli jsme tam asi čtyři hodiny předem a na schodech se prosím pěkně vyvaloval bubeník a kytarista Children Of Bodom a bubeník Ensiferum - takže jsme tam naběhli a pěkně je skásli. Jako by toho nebylo málo, tak se mi podařilo ještě chytit trsátko od bassáka Henkki, takže spokojenost nad míru :). Brzi sem přidám report, takže se nebudu s podrobnostmi více rozepisovat.

Smějeme se s Avenged Sevenfold

24. dubna 2011 v 19:30 | Klaríís |  Avenged Sevenfold
Jelikož je nědělní podvečer a já opět zabrousila ke své oblíbené činnosti - koukat na fotky A7X, tak jsem usoudila, že jsem nasbírala dostatečný materiál, abych vám zde uveřejnila několik vtipně zrámcovaných fotek, ve kterých mají hlavní působnost Avenged Sevenfold. Hodně zábavy :).


Bullet For My Valentine, Paramore či Pendulum? Navštivte Rock For People!

8. dubna 2011 v 10:55 | Klaríís |  Music News
Ač zní titulek žurnálu jako v reklamě, není jeho hlavním smyslem propagovat festival Rock For People, ale oznámit Vám mé velké osobní nadšení, že tento rok poprvé do České Republiky zavítají spolu s PARAMORE i BULLET FOR MY VALENTINE! Do třetice všeho dobrého je doplňuje australská kapela PENDULUM! Tento ročník je pro mne natolik lákavý, že přemýšlím, zda-li nedám ještě do prodeje lístky na Masters Of Rock:).

Tvorba Slipknot, jako podmět pro vraždu?

3. dubna 2011 v 21:42 | Klaríís |  Zaujalo mě...
Uvažovala jsem, do jaké sekce tuto zprávu zařadit. Koneckonců rubriku "Na zamyšlení" tady nemáme, tak jsem se rozhodla pro žurnál. Server NewsOK.com podal informace o tom, že v jednom z pokojů vyhořelého domu zavražděných manželů z Oklohamy, byly nalezeny "démonické ornamenty", dýky, nože a hlavně CD kapely SLIPKNOT. Manželský pár staršího věku zavraždil jejich sedmnáctiletý vnuk, který své prarodiče napadl nožem a celé to natáčel na svůj mobilní telefon a poté celý dům i s těly zapálil. Kyle Smith je nyní zadržen v státní oklahomské věznici a čeká na rozsudek, který se bude konat 11. dubna 2011. Místní šerif se zmínil, že Kyle "během zatýkání přiznal, že poslouchal heavy metalovou muziku", nicméně celý motiv vraždy zůstává stále neobjasněn. Ač se to kapely Slipknot týká snad ze všeho nejméně, dovedete si doufám jasně představit, jaký názor na to budou mít puritání a populisté.Apríl, aneb jak si jeden redaktor udělal srandu z čtenářů

3. dubna 2011 v 17:07 | Klaríís |  Metal Mix
Je jasné, že na apríla vymyslí spousta lidí nějaké ptákoviny, ovšem jeden náš redaktor z NMNL tomu tak trochu nasadil korunku. Udělal si legraci z čtenářů tím, že do žurnálu napsal, že na post baskytaristy SLIPKNOT (R.I.P Paul Gray) nenastoupí nikdo jiný, než Justin Bieber. Ona to je sama o sobě taková hovadina, že dobře informovaný Slipknot by na něco takového neskočil, ovšem všichni takový nejsou. Celý článek si můžete přečíst zde.

Nový videoklip Within Temptation

3. dubna 2011 v 12:39 | Klaríís |  .:Within Temptation:.
Holandští WITHIN TEPTATION nezůstávají pozadu. Dalším počinem z jejich dílny je vidoklip k písni "Shot In The Dark" z nejnovějšího alba The Unforgiving, který můžete shlédnout níže.


Nová Organizace

3. dubna 2011 v 12:07 | Klaríís
V poslední době je opravdu moje aktivita na bodě mrazu, tak se to pokusím alespoň spravit tím, že sem budu přidávat novinky, reporty, recenze či koncerty, které píši na NMNL.cz :). Vždycky mám takové období, kdy si chci založit nový blog, jenže zase se mi nechce dělat nový desing, pak zase na to zapomenu, následuje období nečinnosti, potom to zase chci rozjet. Ne tohle dál nejde. Nový blog rozhodně nebude, protože tenhle mám ráda a navíc jej mám téměř tři roky, takže se pokusím oživit svojí aktivitu :). SB prosím nemažte si mě, pokusím se trochu seznam projet a pokud by někdo chtěl spřátelit, nechť ať zanechá komentář ;)