Říjen 2010

Výběr

22. října 2010 v 23:15 | Klaríís
Psala jsem článek na NMNL.cz pod názvem "Friday Night Rocks", kam každý pátek píše jeden z redakce svoje oblíbené kapely, videoklipy a tak. Pokud by to někoho zajímalo, najdete můj výběr zde:). KLIK

Nový design s pořádnou porcí vzteku...

15. října 2010 v 23:55 | Klaríís |  Blog
Bystrá oka si zajisté všimla, že je tu něco nového, a tím je nový kabátek blogu. Je to snad vůbec poprvé, kdy jsem se s designem dělala něco okolo tří hodin a stejně by se ještě chyby našly. Když jsem dodělávala záhlaví, tak jsem vše spokojeně uveřejnila na stránky, povypínala Photofiltre a šla se pokochat svým novým počinem. A pak si všimnu, že jsem do záhlaví místo Avenged, napsala Avenfed...jak někdo něco takového může udělat? Můj vztek byl nepopsatelný, tak to šlo vše od znova a teď už je vše hotové...naštěstí:-D Jsem zvědavá na vaše názory:)

Good Charlotte &Avenged Sevenfold - The River

15. října 2010 v 20:05 | Klaríís |  Avenged Sevenfold
Něco mi asi uniklo, ale docela se divím, že A7X hráli s GC:). Trošku rocková slaďárnička, Sevenfoldi jsou zkrátka lepší:P.


Vlajka "Máňowař" boří rekordy!

9. října 2010 v 12:03 | Klaríís |  Zamířeno→na mě
Mnozí z vás jistě znají americkou kapelu MANOWAR, která svým chováním na letošním ročníku Masters Of Rock 2010, docela zarazila jistou část svých fanouškům. Zakázané focení na autogramiádě bych ještě tak pochopila, ale když si na ně člověk vystojí celý den, tak není už tak trochu blbé to ještě zakázat kvůli natáčenému DVD, i na stagei a ještě k tomu valnou část koncertu prokecat než hrát? Koneckonců, já s mojí kamarádkou nejsem zase takový fanoušek "Kings Of Metal", tak jsme si jen tak z legrace vyrobily vlajku "Máňowař" a rozhodně jsme nečekaly, že to bude mít takovou odezvu, že o nás dokonce bude psát kdejaký fanoušek ve SPARKU! Pan Eric Adams na nás po celou dobu dění pořád ukazoval, tak teď už jen je otázkou, zda-li mu nějaký člověk přeložil, jak to bylo myšleno:) Článek, kde je vlajka zaznamenána jsou uvedeny níže.
Máňowař


Avenged Sevenfold-Nightmare(2010)

4. října 2010 v 17:54 | Klaríís |  Moje Recenze
Co se týče aktvity v recenzích na NMNL.cz, nějak moc tomu zrovna nedávám. Coby čerstvý fanoušek A7X jsem si nemohla ujít jejich poslední album a věřte, já ho tam vychvaluji přímo do nebe, takže se to možná bude zdát příliš přehnané:). KOneckonců recenzi na Nightmare můžete číst TADY
hudební magazín NMNL.cz
Nightmare

Hlášení za říjen

3. října 2010 v 20:22 | Klaríís |  Blog
Ráda bych shrnula poslední 3-4 měsíce: moc se omlouvám svým SB, že jsem nechodila na pravidelné návštěvy, pravdou totiž byly neustálé shony a teď ještě prázdniny, já pořád někde v trapu...takže v následující době se chystám vše napravit. Trochu pročistím blog a proběhne i změna desinngu- za tu dobu se ze mně stal hrozně velkej fanoušek Avenged Sevenfold, takže asi už tušíte, s čím dess bude:-D. Takže, mějte ještě chvíli strpení:)
-vaše Klaríís
Maggotsofslipknot.blog.cz