Červenec 2010

Slipknot - "Iowa"

31. července 2010 v 16:34 | Klaríís |  Moje Recenze
Tak konečně skoro po dvouch měsících (ehm..), jsem napsala recenzi pro "No Music, No Life", a to o mojich milovaných SLIPKNOT. Pokud si ji někdo projede, tak předem upozorňuji, že je napsána velmi stručně, nějak jsem se srdečně ani duševně do skladeb nevžívala, protože si přiznejme, já z jejich skladeb(krom některých) moc tu srdečnost a duševnost necítím...takže doufám, že se recenze budou hromadit, a za chvíli přibyde i od mojí druhé milované kapely, MURDERDOLLS:)).


hudební magazín NMNL.cz

Videa

24. července 2010 v 12:17 | Klaríís |  Masters Of Rock
Takže tady vám přináším slíbená videa z MoRu, které jsem si zase a jako obvykle sobecky podepsala:-P. Podívejte se na video "Mike Terrana sing I Do It My Way" na konec, to nám hodil paličku a já si toho nevšimla, protože jsem debil natáčela, tak nám jí zčórovali jiní:-(, ale je to zajímavá podívaná:-D.


A tady jsou další videa...
Fotky Lordů z Masters Of Rock 2010

19. července 2010 v 21:49 | Klaríís |  Masters Of Rock
Tak na tyhle ty fotečky jsem patřičně moc pyšná, protože se mi podařilo vyfotit všechny členy úplně senzačně:-). Raději jsem si je i podepsala, poněvadž bych nechtěla, aby mi je někdo převzal:D.
Maggotsofslipknot.blog.cz
Maggotsofslipknot.blog.cz
Maggotsofslipknot.blog.cz
Maggotsofslipknot.blog.cz
Maggotsofslipknot.blog.cz

Pořádná euforie z Masters Of Rock!!

19. července 2010 v 12:08 | Klaríís |  Zamířeno→na mě
Takže za prvé bych se vám chtěla moc omluvit, že nemám moc velkou aktivitu na blogu, protože na to nemám jak čas, tak ani moc chuť...ale i tak jsem moc vděčná, že mi na blog stále chodíte:-), takže čekejte moji brzkou návštěvu u vás a možná i nový desing(když se mi bude chtít:-D)

A co je u mě nového? Včera-pardon-vlastně dneska jsem se vrátila úplně vyřízená z Masters Of Rock! Mám tady pro vás plno fotek a videí a jen co se mi nahrají na YT, tak je sem uveřejním:-). Některé jsou vážně povedené, jelikož jsme první celé dva dny strávili v prvních řadách, třetí den se jelo domů odpočívat a čtvrtý se přijelo a šlo se na autogramiádu LORDI, ale nakonec jsme se dostali tak do páté řady. Mimo to mám fotku s Amenem a podpisy všech členů, i když se tam fotit nesmělo:)). Štěstí nám přálo dál, takže jsme dělali společně se Sharrie rozhovor pro nějakou Tv stanici, kterou nemůžu najít:-D, chytla jsem trsátko od SALAMANDRY, malou flaštičku hruškovice, co rozhoazovali pořadatelé, flašku Bonaqui(jak důležité:-D) a nakonec mám i autogramy Epicy, zkrátka jsem nadmíru s tímto ročníkem spokojená:))
Maggotsofslipknot.blog.cz
Podpisy