Květen 2010

Murderdolls hlásí koncerty!

31. května 2010 v 19:14 | Klaríís |  MurderDolls
Tak pánové konečně práskli do koní a rozjíždí šňůru koncertování-no šňůru- dva koncerty:-D, které se ještě k tomu budou konat někde v prdelákově v Kalifornii...a teď zbývá ještě jediná otázka: kdo s nima bude hrát?:-O

-15.června 2010 19:00 Pomona, California
-17.června 2010 19:00 West Hollywood, California
Maggotsofslipknot.blog.cz

Na kolik by vás přišel zájezd do Skandinávských zemí?

31. května 2010 v 16:00 | Klaríís |  Sever
Psala jsem tento článek i na Klub Finofilu, tak jsem se rozhodla, že jej uveřejním i sem:-).

Začal nám nový týden, tudíž mi začala praxe v cestovní agentuře, takže jsem neváhala a nabalila se katalogem, který se nazývá Periscope Scandivian 2010, kde jsou zájezdy všeho druhu do severních zemí a sepsala vám seznam(níže), kolik by vás asi stál výlet do Finska nebo třeba na Island.

Finsko

Takový výlet do Finska se může z finančního hlediska pěkně prodražit. Například cesta napříč finskem až na samý sever Norska s letenkami, ubytováním a průvodcem na devět dní se může vyšplhat až na 39, 900 Kč na osobu.

Norsko

Všeobecně člověk ze střední Evropy pojede raději do Norska autobusem, než by si kupoval drahou letenku, jak třeba do Finska. To se ale pak nemůžeme divit, protože letenka je dalekodražší, než se plácat po souši v autobuse. Pokud by jste si chtěli prohlédnout Národní parky Norska a procestovaly byste celou zemi, tak za takovýto zájezd na dvanáct dní s ubytováním a s průvodcem, byste dali v přepočtu asi 18, 900 za osobu.

Švédsko

Pro nás, jako skrblíky, by se nejvíce asi finančně vyplatil zájezd do Švédska, který by stál v přepočtu asi 13, 900 Kč.

Island

Jako poslední a taky jako nejdražší zájezd, by byl na Island, který je pochopitelně od nás co nejdále a tím pádem cena roste. Za něj byste vysolili zhruba 52, 200 Kč.

Statistika a otravné maily...

30. května 2010 v 21:47 | Klaríís |  Zamířeno→na mě
Tento článek píšu jen tak...prostě není nějak zajímavý ani nějak užitečný:)...
nejprve začnu svojí zblázněnou statistikou, která mi hlásila normálně(!) 20 lidí online, což je hodně divné...
statistika
A pak druhá blbost:-D. Jistě ten, kdo má facebook to zná...otravné MAILY!!! He, já jich bych měla snad něco přes dva tisíce, kdyby se po třiceti dnech nemazali, ale tady je alespoň zlomek...
j
Pro dnešek konec blbostí:-D mějte se...

Průvodce metalem

26. května 2010 v 20:26 | Klaríís |  Metal Mix
I když mi právě moc do smíchu není, tohle mě spolehlivě alespoň zvedlo náladu...vám možná taky:-)


Tisková konference k úmrtí Paula Graye...

26. května 2010 v 15:51 | Klaríís |  #2 Paul Gray

Tohle video mě úplně dostalo...jeho manželka se zdá být, jako by to nesla úplně v pohodě, tak i Chris...chudák Joey...
Zdroj: Maggots-lair.com

Proč...?

25. května 2010 v 16:26 | Klaríís |  #2 Paul Gray
Slíbila jsem, že se ozvu a napíši článek na poctu Paula Greye:-(. Tahle zpráva mě hrozně odrovnala...baskytarista mojí nejoblíbenější kapely je mrtev a ještě k tomu čeká dítě s přítelkyní...:-(((. A myslím si, že právě za to můžou drogy... nemůžu psát dál...jen R.I.P Paul Grey!!! Bez tebe to už nebude Slipknot...
sdfg

Paul Grey je mrtev!

25. května 2010 v 11:28 | Klaríís |  Music News
Píšu to na rychlo, protože máme hodinu, akže je to zpráva překopírovaná z maggots-lair... Ne, to není špatný vtip. Podle informací serveru DesMoinesRegister.com vyšetřuje policie státu Iowa smrt baskytaristy Slipknot, Paula Graye, ke které mělo dojít v jednom z místních hotelů. Paul Dedrick Gray byl údajně nalezen zhruba v 10:50 ráno zaměstnancem hotelu TownePlace Suites (fotka níže). Policie na místě nenašla žádné důkazy, které by naznačovaly cizí zavinění, vyšetřování však i nadále pokračuje. Pitva je naplánována hned na zítřek, tedy na úterý 25. května 2010. Součástí budou i toxikologické testy, ty budou pátrat po stopách drog v Paulově těle. Slavnému muzikantovi hrozilo v roce 2003 stíhání za řízení pod vlivem omamných látek, k soudu však, hlavně díky bezproblémové spolupráci Paula s trestními orgány, nakonec nedošlo. Očití svědci potvrdili, že policie okolo druhé hodiny odpolední z pokoje vynesla několik předmětů doličných, které by měly pomoci během vyšetřování. Paul Gray za sebou zanechal svou ženu Brennu Paul a dosud nenarozené dítě. "Jsem nejšťastnějším mužem na světě - doslova! Byly to ty nejlepší Vánoce, které jsem kdy zažil," informoval v prosinci minulého roku Paul o očekávaném přírůstku do rodiny skrze svůj MySpace účet.

Moje drogy...

24. května 2010 v 21:51 | Klaríís
Ne, nerozebírejme drogy jako takové, ale drogy, které vás dobíjejí "zdravím" způsobem:-D. Nicméně do prvních pozic se jednoznačně staví koně a METAL!!! Nechce se mi dnes rozepisovat, co všechno poslouchám, jaké k tomu mám důvody, atd... tady je pár videí s mojí nynější závislostí:-)(nemusí se zde nacházet takové kapely, které poslouchám už déle)
Okradli nám Jamese Hetfielda

23. května 2010 v 10:34 | Klaríís |  Music News
Každá kapela, nehledě na její popularitu, občas ráda sejde dolů k nám, 'normálním' smrtelníků a ráda si zajde na lahodnou večeři do jedné moskevské restaurace. Ale tato návštěva se může někdy pěkně prodražit. Tento nepříjemný zážitej se stal frontmanovi americké METALLICY, Jamesu Hetfieldovi, který platil kreditní kartou v přepočtu 8000 rublů (270 USD), ale z karty mu bylo staženo více jak dvojnásobek. Při kontrolování výdajů si toho samozřejmě zpěvák všiml a když požadoval po restauraci vysvětlení. Personál mu ukázal lístek s uvedenou částkou a jeho podpisem, který byl pravděpodobně padělaný, ale podávat prozatím stížnost na restauraci nebude. No, někdy se hold vyplatí platit v hotovosti:-).

Klikni pro zav�en� okna

Hobit, aneb cesta tam a zase zpátky

22. května 2010 v 16:46 | Klaríís |  Literatura
Všichni příznivci J.R.R. Tolkiena  a Pána Prstenů zbystřete! Knihu, kterou se jmenuje Hobit, aneb cesta tam a zase zpátky, jsem dočetla teprve před nedávnem mohu jen vřele doporučit. Jedná se o fantastický příběh a hlavně o předchůdce samotného Pána Prstenů (kterého čtu teď:-))a velice mě uchvátil celý příběh, který je promyšlen do každého detailu, ale především styl, kterým je dílo psáno.

Děj: Život hobita se může zdát poněkud nudný, když celý život chodí po svém milovaném Kraji, nebo jen spokojeně sedí na verandě a v podvečer si vychutnává dýmku Dolanského tabáku. Bilbo Pytlík vskutku takový život žil a v žádném případě nechtěl zažít žádná dobrodružství, až za ním jedno samo přišlo...

Nečekaný dýchánek...

V jeden zvláště klidný letní večer na jeho noru zaklepe trpaslík (což je v Kraji docela rarita nějakého potkat) nabídne se mu k službám a sám bezeslova jde do vnitř. Však to by bylo v pořádku, kdyby těch trpaslíků nepřišlo ještě 12! Nakonec dorazí jeho starý přítel Gandalf a celou situaci mu vysvětlí. Jde o to, že Bilbo byl vybrán pro dobrodružnou výpravu (ač proti jeho názoru) k Osamělé hoře, kde je ukryt poklad hlídaný drakem Šmakem, který kdysi patřil trpaslíkům.

Po cestě se stane všem účastníkům výpravy mnoho zážitků. Jeden z patříčných je, když se Bilbo ztratí kdesi  hluboko v Mlžných horách, kde se potkává s Glumem (Hádanky ve tmě) a ukradne mu prsten, který ho dělá neviditelným(samozřejmě prsten moci). Sám však využije jeho moci a vydává se směrem k Skřetí bráně a nenápadně proklouzne a opět se setkává s trpaslíky, kterým se v hlubinách hory ztratil.

Cesta pokračuje dále skrze Temný hvozd, kde skupinka naráží na Lesní elfy (Osvobozené sudy) a pavouky, se kterými se musí sám Bilbo utkat, aby zachránil své přátele, až po dlouhém čase skupinka docházík k Osamělé hoře, kde žije drak Šmak.

Trpaslíkům a nebohému hobitovi se podaří draka probudit, a ten zničí celé Jezerní město a sám je zabit jedním zdejším obyvatelem. Bitva není zdaleka dobojována, protože město je v troskách a část pokladu má jít na jeho opravu. Zde se projeví hamižnost Thorinova(vůdce trpaslíků a dědic Throrův-zakladatele města Dol, které zničil před lety drak Šmak) a ten nechce dát lidem ani peníz. Schyluje se k boji s Lesními elfy, lidmi z Jezerního města, s trpaslíky ze Železných hor a nečekaně se skřety...

Více nepovím, to už se dočtete sami:-) ale rozhodně doporučuji tu knihu přečist! Mě tedy opravdu unesla:-)

http://www.sonet.me.cz/antikvariat/t/1165.jpg

Něco pro zasmátí:-D

20. května 2010 v 23:05 | Klaríís |  Zaujalo mě...
Z mého pokoje se jednoho vlahého večera nesl obrovský výbuch smíchu. Seběhla se celá rodina...a smála se taky!:-D


Ve Sparku to jednou zase přepískli...

19. května 2010 v 17:36 | Klaríís |  Spark
Když si v poslední době pročítám recenze ve SPARKU, začínám čímdál tím víc nabývat dojmu, že tam píšou úplný nesmysly a kolikrát o těch kapelách pranic nevědí. Jedna věc, co mě doslova vytrhla ze židle, byla recenze samotných TAROT na jejich nové album "Gravity Of Light", kde se do Anette pustili jedna báseň. Já sama tuhle interpretku nemám ráda, ale čeho je moc toho je příliš...řekla bych, že je to od nich docela nefér... ale to by nebylo poprvné, co tam čtu takový článek, ono jich je víc...např. recenze na Made In Hong Kong(tuším)...zde je celá recenze, která je sice trochu rozmazaná, ale přečíst se to dá...
Maggotsofslipknot.blog.cz

Program Masters Of Rock uveřejněn!!!

17. května 2010 v 23:03 | Klaríís |  Masters Of Rock
A zde ho máte!

Thursday 15. 7.

15:00 - 15:30  Final Fiction (CZ)
15:45 - 16:30  Gaia Mesiah (CZ)
16:50 - 17:40  Salamandra (CZ)
18:00 - 19:00  Horkýže Slíže (SK)
19:30 - 20:30  K2 (Swe, USA)
21:00 - 22:00  Axel Rudi Pell (Ger)
22:30 - 23:45  Tarja + filharmonie (Fin)
00:00 - 00:35  Mike Terrana (USA)
01:00 - 02:00  Sabaton (Swe)

Friday 16.7.

13:00 - 13:45  Citron (CZ)
13:55 - 14:40  Visací Zámek (CZ)
14:55 - 15:40  Metalforce (Ger)
15:55 - 16:45  Delain (Hol)
17:00 - 18:00  Destruction (Ger)
18:30 - 19:30  Tublatanka (SK)
20:00 - 21:00  Epica (Hol)
21:30 - 22:40  Queensrÿche (USA)
23:10 - 00:40  Manowar (USA)
01:10 - 02:00  Holyhell (USA)

Saturday 17.7.

9:30 - 10:15    Rising Dream (Hrv)
10:30 - 11:20  Grand Magus (Swe)
11:40 - 12:30  Legendy se vrací (CZ)
12:50 - 13:40  Dodo (CZ)
14:00 - 14:50  Škwor (CZ)
15:15 - 16:15  Doga (CZ)
16:45 - 17:45  Communic (Nor)
18:15 - 19:15  Behemoth (Pol)
19:45 - 20:45  Primal Fear (Ger)
21:15 - 22:30  Annihilator (Can)
23:00 - 00:30  Gamma Ray (Ger)
01:00 - 02:00  Bloodbound (Swe)

Sunday 18.7.

9:30 - 10:20    Euthanasia (CZ)
10:35 - 11:25  Rhemorha (Rus)
11:40 - 12:30  Kimaera (LBN)
12:45 - 13:35  Harlej (CZ)
13:50 - 14:50  Callejon (Ger)
15:10 - 16:10  Arakain (CZ)
16:30 - 17:30  Lacrimosa (Ger)
18:00 - 19:00  Doro (Ger)
19:30 - 20:30  Unisonic (Kiske) (Ger)
21:00 - 22:15  Accept (Ger)
22:45 - 24:00  Lordi (Fin)

Ronnie James Dio již není mezi námi...

17. května 2010 v 0:18 | Klaríís |  Music News
Dnes, časně z rána, se na Diových oficiálních stránkách objevila smutná zpráva od jeho manželky, Wendy Dio, že Ronnie dnes ráno umřel. Světu bylo známé, že zpěvák heavy metalové kapely HEAVEN&HELL, která měla mimochodem na našich pódiích zaznít 19. června v areálu Sonisphere festivalu, už dříve onemocněl rakovinou, než jí dnes zcela nepodlehl.
zdroj: www.ronniejamesdio.com

Tímto chci popřát upřímnou soustrast:-(
Zde se můžete podívat na oficiální zprávu, kterou jsem napsala na MusicTimes.info, ale je stejná..

Klikni pro zav�en� okna

Nový matroš v podobě Tarji Turunen a Avenged Sevenfold

16. května 2010 v 10:41 | Klaríís |  Music News
Máme tu jeden nový singl, který nese honosné jméno "Nightmare" od Avenged Sevenfold a obal nové desky finské operní divy, Tarji Turunen-What Lies Beneath. Nicméně na oba prvky se velice těším a jsem hlavně zvědavá, jak to kluci z A7X táhnou s novým bicmenem, protože jsem ještě neslyšela úryvek z jejich singlu. Nechám se překvapit:-)


Já jsem dead...MEGADETH!:-D

15. května 2010 v 23:58 | Klaríís |  Zaujalo mě...
Ne, tentokrát se toto netýká hudby, nýbrž už tak nechutně vypadající růžové stránce. Občas někdo z metalistů, ač nechtíc, zabrousí na stránky nějakýho růžovýho monstra. Mě se to stalo. A myslela jsem, že umřu smíchy (proto v titulku článku je napsáno ORIGINÁLNĚ Megadeth:-D). Dobrá oč se jedná...zde vám uveřejním seznam, jak udělat z vašeho kluka scene boy:-Dlol:-D a jeden MuCk slaďoučkej koblížek (nebo co to je za pičuse) nakonec:-D Já umírám smíchy:-D


1. Obarvi mu vlasy na černo. Pokud je blonďák, nezapo meň na obočí. 

2. Ofinu učeš na patku přes jedno, nebo nej lépe přes obě oči.

3. Pořiď mu úzké džíny, třeba dámské. Můžeš mu půjčovat i svoje. Na koncertě mu kup tričko kapely, která frčí - pokud možno o číslo menší.

4. Přesvědč ho, že by mu slušel piercing. Nejlépe ve rtu, nebo tunýlek v uchu. 

5. Choďte na emo a hardcore koncerty, ideálně ho přiměj založit vlastní kapelu.Tak co kluci, kterej debil by s sebou nechal takhle manipulovat?
Blog růžového individia naleznete na této adrese:TADY

Nothing Gained aneb můj konec ve VolumeMax

15. května 2010 v 20:50 | Klaríís |  Moje Recenze
Touto recenzí jsem se kompletně rozloučila s řadami ve Volume Max (čtěteZDE).
Ale nic není tak horké, jak vypadá:-). Někde něco končí, ale zase začíná. Tímto mám namysli magazín Music-Times, kde mě vřele přijali:-). Webzine se teprve rozjíždí, tudíž začíná nábor redaktorů a zkušenost z předešlé "práce" mi jen přidala na přijmových bodech, takže jsem z toho absolutně nadšená:-). Ikonka níže:
The Music Times: magazín o hudbě

Nová animace

14. května 2010 v 10:33 | Klaríís |  Funny
Jsem nemocná, venku prší- tohle všechno jsou důvody mojí nudy. Vlastně bych ani u počítače neměla sedět,ale odolat jeho vábícím pudům lze jen těžko:-D tak jsem vám tady vytvořila takovou blbost. Nechtělo se mi dělat každý snímek nejmíň dvacetkrát, aby to úplně souhlasilo a taky se to přímo z youtube špatně dělá...tak tady ho  máte...mistra Hetfielda:-D
Maggotsofslipknot.blog.cz

Úžasné! Famózní!-a slečno, nepřeháníte trochu?

12. května 2010 v 20:38 | Klaríís |  Blog
Konečně! Konečně se dostavil nový desing s hlavním tématem-Murderdolls. Nebudu říkat, kde jsem udělala chyby, raději si je najdětě sami:). Nicméně, budu ráda za Vaše názory. A už vím, co mě bude na něm štvát...ten Wednesday tam tak divné ČUMÍ!!
Maggotsofslipknot.blog.cz

Slyšeli jste někdy název Říp Fest?

11. května 2010 v 19:17 | Klaríís |  Others koncerts
Dneska ráno mi nastolili redaktoři SPARKU(a především organizátoři tohoto festivalu) opravdu veliký šok. Když moje milá Sharrie přišla do třídy, usedly jsme a začali nadšené listovat Sparkem a v tu ránu Sharrie vykřikne "Ty vole! Koukej!" a její prst sjede na mrňavý plakátek(Sonisphere na A4 je oproti tomu gigant) který se krčí v rohu stránky a vněm KORN!!! OZZY OSBOUORNE!!! A další pár mě neznámých kapel...ale co o to, když jsem se dozvěděla, že přijedou moji milovaní Korni, myslela jsem, že vylítnu z kůže. Na jednu stranu mi to bylo podezřelé, že by tací giganti byli na nějakém neznámém festivalu, ale cena lístků to potvrzovala. Bohužel, přestřel vedle. Naši by mě s tím poslali leda tak do pr*** jelikož  se už účastním Sonisphéru a Masteru, tak někdy příště...
Nicméně tady je adresa stránek: www.ripfest.cz
a logo:-)
Maggotsofslipknot.blog.cz