Sidův dopad z 10m balkonu do publika

23. září 2009 v 18:46 |  Other Shit
Britská pobočka labelu Roadrunner Records se, narozdíl od svým zámořských kolegů, zatím činí a na podporu vydání reedice debutové Slipknot desky, která vyšla 9.9.2009, přináší další z řady rozhovorů týkajících se divokého období okolo vydání prvního alba maskované enigmy. Dnešním pánem na holení je Mark Blackstock - správce Wolverhampton Civic Hall - jenž promluvil o neslavném Sidově balkónovém skoku, který údajně devítce zabezpečil doživotní zákaz vystupování v této hale.

Jaká byla kapela, když jsi jí poprvé potkal? Jaký na tebe udělali dojem?

Když jsem je viděl poprvé, měli na obličejích pořád nasazené masky, ale když je později sundali, byli přesným opakem toho, co byste čekali, vlastně se jednalo o skupinku velmi okouzlujících lidí. Trochu mi vzhledově připomínali Beastie Boys.

Když se Slipknot poprvé objevili na pódiu, co se ti honilo hlavou?

Jeden z jejich sekuriťáků nám dal důkladnou přednášku ještě předtím, než šli vůbec na pódium, takže jsme moc nevěděli, co si od toho slibovat. Vzhledově bylo pódium úžasné, jako byste byli v cirkusu. Byla tam úžasná atmosféra a lidi z toho totálně šíleli.

A když se začal Sid drápat na balkón..?

Všiml jsem si, že opustil prostor pódia, všichni lidi se pak začali dívat směrem nahoru k balkónu. Jeden sekuriťák se postavil přímo pod ten balkón, ale Sid
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 synyster synyster | Web | 23. září 2009 v 18:56 | Reagovat

SiD je fákt velkej blázen :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama